بسم رب الشهداء و الصدیقین

 با سلام و درود به ارواح طیبه شهدای اسلام از صدر تاکنون علی الخصوص شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم.

 « شهادت جانمایه انقلاب اسلامی است و قوام و حیات نهضت ما در خون شهید است. شهید منتظر مرگ نمی ماند، این اوست که مرگ را برمی گزیند. شهادت پایان نیست، آغاز است، تولدی دیگر است در جهانی فراتر از آنکه عقل زمینی به ساحت قدسی آن راه یابد. شهادت مزد خوبان است. » "شهید آوینی"

 امام خمینی درخصوص مقام والای شهادت فرموده اند:

 « یک ملتی که زن و مردش برای جان فشانی حاضرند و طلب شهادت می کنند، هیچ قدرتی با آن نمی تواند مقابله کند. شهادت رمز پیروزی است. »

 همچنین مقام معظم رهبری هم درخصوص زنده نگهداشتن یاد شهیدان فرموده اند:

 «زنده نگهداشتن یاد شهیدان انقلاب اسلامی باعث تداوم حرکت انقلاب است. عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است. »

 لذا شایسته است از بابت برگزاری همایش یادواره شهدای روستای پی قلعه و طبرسو  در مسجد جامع روستای طبرسو از کلیه دست اندرکاران، دلسوزان و نیروهای خدوم و ارزشی شهرمان به ویژه ستاد یادواره شهدای دو روستا پی قلعه و طبرسو، سپاه مقاومت ، پایگاه دو روستا، هیات امنای مسجد دو روستا، شورا و دهیاری دو روستا، و سایرین که در برگزاری شایسته این مراسم تلاش نموده اند، تشکر و قدردانی نموده و این زحمات با ارزش آنها را ارج نموده و انشاالله موجبات تجدید بیعت ملت عزیز و شهیدپرور پی قلعه و طبرسو با آرمان های امام و شهیدان و ناامیدی دشمنان قسم خورده و تداوم راه اسلام و قرآن و انقلاب باشد.

 در ضمن حضور باشکوه اقشار مختلف مردم فهیم و همیشه در صحنه دو روستا، خانواده های محترم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، هیات های مذهبی، نیروهای امنیتی، بسیجیان، مداح اهل بیت را گرامی داشته و امیدواریم در پناه حق محفوظ و موید باشند.

 در پایان دو بیت شعر زیر را تقدیم به خانواده های محترم شهدا میکنیم:

همزاد کویرم تب باران دارم

 در سینه دلی شکسته پنهان دارم

 در دفتر خاطرات من بنویسید

 من هرچه که دارم از شهیدان دارم

 با شهیدان همراه شویم با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد. شورای اسلامی و دهیاری روستای پی قلعه

Designed By 1370.ir