مدیر بنیادمسکن شهرستان‌‌های چالوس و کلاردشت خبرداد:
آغاز عملیات اجرایی طرح هادی در ۱۰ روستای منطقه / دلیر از بخش مرزن‌آباد و پی‌قلعه از کلاردشت روستاهای نمونه و شاخص

#ندای‌چالوس
مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های چالوس و کلاردشت از آغاز اجرای طرح هادی روستایی در ۱۰ روستای منطقه خبرداد و گفت: در این بین ۲ روستا بعنوان روستای نمونه و شاخص در شهرستانهای چالوس و کلاردشت می‌باشد‌.
مهندس مهدی ردایی افزود: یکی از اقدامات بسیار خوب، اساسی و زیربنایی بنیاد مسکن که در چند سال اخیر علیرغم محدودیت های اعتبارات عمرانی با مشارکت و تعامل مردمی و شوراها و دهیاران و کمک در سطح کشور و تامین قیر با تبیین سیاستهای بنیاد مسکن با ایجاد فضای رقابتی در بین دهیاران است که علاوه بر بازگشایی مسیر و احداث ابنیه های فنی (جوی و جدول و ..)، زیرسازی، آسفالت، سنگ فرش و مبلمان روستایی نسبت به اصلاح و بهسازی شبکه معابر در بسیاری از روستاهای شهرستان مبنی بر توسعه و عمران و آبادانی در روستاهاست که در راستای اجرای طرح هادی روستایی به اجرا درآمد.
وی افزود: در همین راستا طرح هادی روستایی در سال جاری در روستاهایی چون میانکی، پی قلعه، تجن کلا علیا، خرمنه سفلی، خرمنه علیا، سیرگاه، سنگ سرک، شهری، دلیر و عرب‌خیل در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.
ردایی اظهارداشت: در ۲ روستای دلیر و پی قلعه به صورت ویژه و پايلوت بعنوان روستای نمونه و شاخص نسبت به اجرای مجموعه اقدامات مطابق طرح هادی روستایی و اهداف آن اقدام خواهد شد.
وی تاکید کرد: جا دارد از حمایت های همه جانبه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، بخشداران، شوراها و دهیاران و همچنین روسای شوراهای بخش مراتب تقدیر خود را اعلام دارم.

Designed By 1370.ir